Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 879 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Motywacyjne cytaty ludzi sukcesu


Podziel się
oceń
0
0

Czym jest motywacja?

Motywacja jest stanem gotowości istoty rozumnej do podjęcia określonego działania, może być wzbudzona potrzebami psychicznymi i fizjologicznymi.

Procesy motywacyjne koncentrują się na osiąganiu określonych i istotnych stanów rzeczy, wyników, zmian, zmian wewnętrznych i zewnętrznych.

Motywacja jest podstawowym elementem budowy własnego ja, tożsamości i przyszłości. Człowiek bez motywacji brnie w niepewną przyszłość, rozbija się o kanty rzeczywistości i błądzi..


Podziel się
oceń
0
0

co może być motywacją?

Motywacją może być wszystko - chęć osiągnięcia prestiżu, sukcesu finansowego, pokonania własnego strachu, następna bariera do pokonania... Dla mnie jest to spełnienie marzeń - domek z daleka od innych, bezpieczeństwo i stabilizacja, które zapewnię córci. Na razie grząski grunt pod nogami i próby pozbierania siebie w całość do kupy. Poddać się jednak nie mogę - moje dziecko ma tylko mnie i nie mogę jej zawieźć, zostawić samej. Tak zrobili inni. Mam tylko z tego przykrą nauczkę, tonę nieufności i ogrom bólu i strachu do pokonania, trochę jakby wiary, że można zbudować coś na nowo, samotnie i wierząc w siebie i swoje ideały.

Choć jest to dla mnie blog motywacyjny, jak na razie artykuły tutaj nie są odzwierciedleniem motywacji, siły, nie są odzwierciedleniem świadomości, że osiągnąć można wszystko. Zawsze w życiu sama, samotna, osiągałam swoje cele i teraz też tak będzie. Na wszystko przyjdzie czas...


Podziel się
oceń
0
1

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  14 307  

Archiwum

Statystyki

Odwiedziny: 14307
Bloog istnieje od: 2751 dni

Lubię to

Licznik
GooglePageRank na Twoje www

Horoskop

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Favore.pl