Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 222 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

co może być motywacją?

Motywacją może być wszystko - chęć osiągnięcia prestiżu, sukcesu finansowego, pokonania własnego strachu, następna bariera do pokonania... Dla mnie jest to spełnienie marzeń - domek z daleka od innych, bezpieczeństwo i stabilizacja, które zapewnię córci. Na razie grząski grunt pod nogami i próby pozbierania siebie w całość do kupy. Poddać się jednak nie mogę - moje dziecko ma tylko mnie i nie mogę jej zawieźć, zostawić samej. Tak zrobili inni. Mam tylko z tego przykrą nauczkę, tonę nieufności i ogrom bólu i strachu do pokonania, trochę jakby wiary, że można zbudować coś na nowo, samotnie i wierząc w siebie i swoje ideały.

Choć jest to dla mnie blog motywacyjny, jak na razie artykuły tutaj nie są odzwierciedleniem motywacji, siły, nie są odzwierciedleniem świadomości, że osiągnąć można wszystko. Zawsze w życiu sama, samotna, osiągałam swoje cele i teraz też tak będzie. Na wszystko przyjdzie czas...


Podziel się
oceń
0
1

Motywacja ułomna..

Motywacja czy jej brak... zaradność czy nieporadność... sztuka radzenia samej sobie. Wypaliła mi się żarówka. Poszłam do sklepu kupić nową i kupiłam złą. Szłam pół godziny na obcasach do sklepu, w dwie strony to godzina. Prawie. I na próżno. Żarówka okazała się zła, miała zły gwint, za chudy. Więc poszłam znowu... Kupiłam dobrą... Kurcze... Ale zamiast wkręcić żarówkę, rozkręciłam żyrandol.. Jakie to wszystko skomplikowane..

Niby jestem zaradną numerologiczną jedynką 1 i odważnym strzelcem ale coś astrologia i numerologia ostatnio mi szwankują w rozwoju osobowości...


Podziel się
oceń
0
0
Tagi: żarówka

środa, 23 sierpnia 2017

Licznik odwiedzin:  14 077  

Archiwum

Statystyki

Odwiedziny: 14077
Bloog istnieje od: 2543 dni

Lubię to

Licznik
GooglePageRank na Twoje www

Horoskop

Strzelec

Dzisiaj może być spokojnie, a twoje sprawy nadal w zawieszeniu. Pamiętaj, nie musisz się śpieszyć, a to, że posuwasz się nieco wolniej, nie znaczy, że w ogóle stoisz w miejscu.

więcej na horoskop.wp.pl

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl