Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 243 261 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Motywacja w znakach zodiaku

Każdy z 12 znaków Zodiaku inaczej odczuwa czynniki motywujące go. Niektórzy z łatwością odnajdują motywację w swoim życiu i konsekwentnie dążą do celu, inni mozolnie lub niekonsekwentnie realizują swoje zamierzenia.

Baran chciałby wszystko osiągnąć szybko. Szybko znajduje czynnik motywacyjny i szybko chciałby osiągnąć swój cel. Nie zważa na przeszkody, nie przejmuje się porażkami. Liczy się tylko cel. Niestety, szybko traci zainteresowanie i jest raczej dobry w rozpoczynaniu działań, aniżeli w ich kontynuacji, doprowadzeniu do finiszu.

Byk jest raczej stabilny i konsekwetny, mozolnie i powoli ale osiągnie zamierzony cel. Co go najbardziej mobilizuje? Pieniądze, status i bezpieczeństwo.

Bliźnięta nie mają takiej silnej motywacji jak Byki, są raczej roztrzepane i trudno im skupić uwagę na jednym zamierzeniu. Raczej będą gadać o motywacji, aniżeli ją realizować :)

cdn...

Podziel się
oceń
0
5Więcej na ten temat


piątek, 26 maja 2017

Licznik odwiedzin:  13 828  

Archiwum

Statystyki

Odwiedziny: 13828
Bloog istnieje od: 2453 dni

Lubię to

Licznik
GooglePageRank na Twoje www

Horoskop

Strzelec

Staraj się panować nad emocjami. Pamiętaj, ze negatywne emocje nie tylko przysporzą ci nieprzyjaciół ale mogą kumulować się w pewnych obszarach organizmu.

więcej na horoskop.wp.pl

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl