Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 879 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Motywacja w znakach zodiaku

Każdy z 12 znaków Zodiaku inaczej odczuwa czynniki motywujące go. Niektórzy z łatwością odnajdują motywację w swoim życiu i konsekwentnie dążą do celu, inni mozolnie lub niekonsekwentnie realizują swoje zamierzenia.

Baran chciałby wszystko osiągnąć szybko. Szybko znajduje czynnik motywacyjny i szybko chciałby osiągnąć swój cel. Nie zważa na przeszkody, nie przejmuje się porażkami. Liczy się tylko cel. Niestety, szybko traci zainteresowanie i jest raczej dobry w rozpoczynaniu działań, aniżeli w ich kontynuacji, doprowadzeniu do finiszu.

Byk jest raczej stabilny i konsekwetny, mozolnie i powoli ale osiągnie zamierzony cel. Co go najbardziej mobilizuje? Pieniądze, status i bezpieczeństwo.

Bliźnięta nie mają takiej silnej motywacji jak Byki, są raczej roztrzepane i trudno im skupić uwagę na jednym zamierzeniu. Raczej będą gadać o motywacji, aniżeli ją realizować :)

cdn...


Podziel się
oceń
0
7

Dywinacja

Czasmi nie jest łatwo odnaleźć w sobie drogę, siłę czy motywację do działania. Sukces zdjae się gdzieś znikać za horyzontem, nie wiemy co robić, jak działać, strach i powątpiewanie nie pozwalają nam ruszyć się z mojejsca. Pomocne są wówczas rozmowy z osobami uduchowionymi, wróżkami, tarocistkami, astrologami, numerologami czy innymi doradczami duchowymi.

Nauki takie jak astrologia, numerologia czy kartomancja, są ogromnym wsparciem dla osób, które straciły motywację, popadły w marazm czy straciły sens życia czy swoich dążeń.

Nawet jeśli jesteś nieufny wobec świata wróżbitów czy astrologów, spróbuj - może to Ci pomoże :)


Podziel się
oceń
0
7

Motywacja jest jak paliwo

Bywa, że mimo osiągnięcia wysokiego poziomu mobilizacji, chwilowo tracimy paliwo i trudno nam "iść dalej" pod górkę. Nasza motywacja jest jak samochód, potrzebuje paliwa. Bez paliwa nie pojedziemy dalej, nie osiągniemy zamierzonych celów. Co zrobić gdy tracimy paliwo?

Z samochodem jest prosta sprawa, wystarczy podjechać na stację, zatankować i problem z głowy.

Z człowiekiem, istotą myślącą, jest trudniej.

Ważne jest, aby wytworzyć w sobie mechanizm nawykowy. Po 21 dniach wykonywania danej czynności, wytwarza się nawyk. Należy robić tak, aby motywację przerodzić w nawyk, najpierw świadomie, a potem podświadomie realizować własne zamierzenia, dyktować swojemu umysłowi to wszystko, co tylko chcemy osiągnąć.

Ja w ciagu niecałych 2 miesięcy osiagnęłam swoje Postanowienie numer 1, nawet nie koncentrując się na nim. Wkrótce zrealizuję następne cele. Wiem, że się uda.


Podziel się
oceń
0
11

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  14 303  

Archiwum

Statystyki

Odwiedziny: 14303
Bloog istnieje od: 2751 dni

Lubię to

Licznik
GooglePageRank na Twoje www

Horoskop

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Favore.pl