Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 239 366 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Motywacja w znakach zodiaku

Każdy z 12 znaków Zodiaku inaczej odczuwa czynniki motywujące go. Niektórzy z łatwością odnajdują motywację w swoim życiu i konsekwentnie dążą do celu, inni mozolnie lub niekonsekwentnie realizują swoje zamierzenia.

Baran chciałby wszystko osiągnąć szybko. Szybko znajduje czynnik motywacyjny i szybko chciałby osiągnąć swój cel. Nie zważa na przeszkody, nie przejmuje się porażkami. Liczy się tylko cel. Niestety, szybko traci zainteresowanie i jest raczej dobry w rozpoczynaniu działań, aniżeli w ich kontynuacji, doprowadzeniu do finiszu.

Byk jest raczej stabilny i konsekwetny, mozolnie i powoli ale osiągnie zamierzony cel. Co go najbardziej mobilizuje? Pieniądze, status i bezpieczeństwo.

Bliźnięta nie mają takiej silnej motywacji jak Byki, są raczej roztrzepane i trudno im skupić uwagę na jednym zamierzeniu. Raczej będą gadać o motywacji, aniżeli ją realizować :)

cdn...


Podziel się
oceń
0
5

Dywinacja

Czasmi nie jest łatwo odnaleźć w sobie drogę, siłę czy motywację do działania. Sukces zdjae się gdzieś znikać za horyzontem, nie wiemy co robić, jak działać, strach i powątpiewanie nie pozwalają nam ruszyć się z mojejsca. Pomocne są wówczas rozmowy z osobami uduchowionymi, wróżkami, tarocistkami, astrologami, numerologami czy innymi doradczami duchowymi.

Nauki takie jak astrologia, numerologia czy kartomancja, są ogromnym wsparciem dla osób, które straciły motywację, popadły w marazm czy straciły sens życia czy swoich dążeń.

Nawet jeśli jesteś nieufny wobec świata wróżbitów czy astrologów, spróbuj - może to Ci pomoże :)


Podziel się
oceń
0
4

Motywacja jest jak paliwo

Bywa, że mimo osiągnięcia wysokiego poziomu mobilizacji, chwilowo tracimy paliwo i trudno nam "iść dalej" pod górkę. Nasza motywacja jest jak samochód, potrzebuje paliwa. Bez paliwa nie pojedziemy dalej, nie osiągniemy zamierzonych celów. Co zrobić gdy tracimy paliwo?

Z samochodem jest prosta sprawa, wystarczy podjechać na stację, zatankować i problem z głowy.

Z człowiekiem, istotą myślącą, jest trudniej.

Ważne jest, aby wytworzyć w sobie mechanizm nawykowy. Po 21 dniach wykonywania danej czynności, wytwarza się nawyk. Należy robić tak, aby motywację przerodzić w nawyk, najpierw świadomie, a potem podświadomie realizować własne zamierzenia, dyktować swojemu umysłowi to wszystko, co tylko chcemy osiągnąć.

Ja w ciagu niecałych 2 miesięcy osiagnęłam swoje Postanowienie numer 1, nawet nie koncentrując się na nim. Wkrótce zrealizuję następne cele. Wiem, że się uda.


Podziel się
oceń
0
8

wtorek, 25 kwietnia 2017

Licznik odwiedzin:  13 634  

Archiwum

Statystyki

Odwiedziny: 13634
Bloog istnieje od: 2422 dni

Lubię to

Licznik
GooglePageRank na Twoje www

Horoskop

Strzelec

To nie jest dosłowny ,,dopust Boży"! Rozwiążesz każdy problem, który pojawi się na Twojej drodze zmieniając sytuacje trudne na korzystne. '

więcej na horoskop.wp.pl

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl